► Neverhood – Plastelínový hrdina | #1 | Slovenský Gameplay

0
50464

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V dnešnej koštovke sa pozrieme na point-and-click adventúru Neverhood, v ktorej si trochu zašantíme s plastelínovým típkom menom Klaymen. =]
LIKE pre Neverending GRG!

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky
Neverhood Playlist: http://bit.ly/Neverhood

Neverhood Plastelínový hrdina
Neverhood Slovenský Let’s Play
Neverhood Slovenský Komentár
Neverhood Slovenský / Český Gameplay

V 1996 bola vytvorená videohra pod menom The Neverhood, unikátna point-and-click adventúra, ktorá použila techniku modelovacej animácie na vytvorenie zvláštnych hrdinov a ich divného sveta. Inými slovami, všetky veci v hre boli vypracované z modelínovej plastelíny.

Nájdete sa v úlohe hrdinu Klaymena a v jeho pestrofarebnom svete, v ktorom stretnete iba niekoľko ďalších, ale veľmi zaujímavých postáv. Vyriešením najrozličnejších puzzlov budete postupne odhaľovať, ako vlastne vznikol Neverhood, spoznáte príbehy, ktoré priviedli k určitému nešťastiu, a dozviete sa, čo Klaymen musí urobiť, aby zachránil celý ten neobvyklý plastelínový svet.
Hoci je vypracovaná pred mnohými rokmi, hra je dodnes celkom originálna, keďže je v úplnosti ručne vytvorená, obsahuje množstvo atypických hádaniek a puzzlov, rozprávky postáv sú skvelé a vtipné s veľkou dávkou príliš šialeného humoru. Slovami je vlastne ťažko opísať kvalitu a umelecký aspekt tejto hry — treba ju jednoducho vidieť u Zdochliakka. (zdroj: www.vzlet.rs)

zdroj: YouTube

Comments

comments