► Lone Survivor #1 Predstavenie | Slovenský Gameplay

0
5991

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Predstavujeme nový let’s play na indie survival horor Lone Survivor, od Zdochliakka. Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, dosť to pomáha. Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber. ▼

Hru si môžte zakúpiť: http://www.lonesurvivor.co.uk/
Lone Survivor Playlist: http://tinyurl.com/Lone-Survivor-by-Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk

Lone Survivor Let’s Play
Lone Survivor Slovenský Komentár
Lone Survivor Slovenský / Český Gameplay
Lone Survivor Časť 1

Lone Survivor je 2D indie psychologická adventúra, využivajúca viaceré elementy z hier ako Silent Hill, Amnesia či podobných hier s tématikou hlavne survival hororu. Hra je vytvorená tvorcom menom Jasper Byrne a vyvinutá spoločnosťou Superflat Games.

Maskovaný hrdina musí uniknúť z mesta spustošeného ochoreniami. Hladný a vyčerpaný neverí vlastným očiam čo všetko stretáva, a či to je vôbec realita. Môže sa buď prestrieľať cez nepriateľov, alebo nemusí vystreliť ani jednu guľku. Musí jesť, spať a oddychovať, alebo môže zacať užívať všemožné prášky aby ho to udržalo pri živote. Može hľadať tých čo prežili, alebo utiecť čím skôr sám.

Hra je hlavne o našich rozhodnutiach a je možné ísť dvomi úplne rozličnými cestami. Lone Survivor je nový druh prežitia hrôzy, kde voľba, ako prežiť, je len na nás. Má viac spoločného s hrou Silent Hill, ako akákoľvek iná hra, podobné zachytenie zlovestného psychologického hororu a celkové napínavé rozprávanie príbehu.

zdroj: YouTube

Comments

comments