► Walking Dead – 2 – Episode 1 | Dr. Clementine | #3 | Slovenský Let’s Play

0
21558

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
► Tričká a Náramky: http://vidadushop.net/
Tretia časť pre dlho očakávanú hru Walking Dead 2 s našou obľúbenou Clementínkou, ktorá bude potrebovať súrne ošetriť svoje rany po pohryznutí. Kto z novej skupiny pomôže ako prvý? Nechajte sa prekvapiť!
Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, koment, a odber.

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
CZ Titulky: http://walkingdeadcz.blogspot.cz
Walking Dead Playlist: http://bit.ly/WD2_Episode_1

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Walking Dead: The Game 2 Let’s Play
Walking Dead: The Game 2 Slovenský Komentár
Walking Dead: The Game 2 Slovenský / Český Gameplay
Walking Dead: The Game 2 Epizóda 1 / Episode 1 – Dr. Clementine
Walking Dead: The Game 2 Časť 3

Walking Dead je epizodická videohra založená na komiksoch od Roberta Kirkmana. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Telltale Games. Skladá sa z piatich epizód, a predaj prvej epizódy je naplánovaný na 25. apríla. Zvyšné epizódy budú púšťané do sveta postupne. Hra bude k dispozícii na rôznych platformách ako zvyčajné PlayStation, Xbox, PC a taktiež Mac.

Sám Kirkman tvrdí že na rozdiel od typických zombie hier ako napríklad Left 4 Dead, sa Walking Dead viac zameria na charakterizáciu postav a ich emócie než samotnú akciu.
Hra bude obsahovať prepojenie dobrodružného a akčného žánru, v ktorom, rovnako ako v predchádzajúcich hrach od Telltale Games, musí hráč využívať samotne prostredie a inventár na uskladnené položky, no na rozdiel od predchádzajúcich hier budú mat hráči na to obmedzený čas, a môžu počas tohto procesu aj zomrieť.

V prvej z piatich epizód hráč prevezme rolu hlavného hrdinu s menom Lee Everett, muž, ktorý môže aj nemusí byt vrahom. V čase, keď je Lee transportovaný do väzenia, sa začína zombie apokalypsa a dáva mu možnosť uniknúť..

V hre nebude chýbať množstvo akčných scén, no väčšinou bude hráč tráviť väčšiu časť svojho času hlavne rozhodovaním a ich následkami, pričom si vytvára svoju vlastnú dejovú líniu. Vývojári tvrdia, že vytvorili úplne nový herný typ dobrodružstva, ktorý implementovali pravé do tejto hry.

zdroj: YouTube

Comments

comments