► Neverhood – Robot to vybavil! | #6 | Slovenský Gameplay

0
11972

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
6. časť slovenského gameplayu na hru Neverhood, ktorou nás sprevádza plasteliňák Klaymen, snažiac sa rozlúštiť jednu hádanku za druhou. Tentokrát bude dosť akčná časť 🙂

Neverhood Playlist: http://bit.ly/Neverhood

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore.
Pomáha to motivovať do ďalšej tvorby!

Neverhood Robot to vybavil!
Neverhood Slovenský Let’s Play
Neverhood Slovenský Komentár
Neverhood Slovenský / Český Gameplay

V 1996 bola vytvorená videohra pod menom The Neverhood, unikátna point-and-click adventúra, ktorá použila techniku modelovacej animácie na vytvorenie zvláštnych hrdinov a ich divného sveta. Inými slovami, všetky veci v hre boli vypracované z modelínovej plastelíny.

Nájdete sa v úlohe hrdinu Klaymena a v jeho pestrofarebnom svete, v ktorom stretnete iba niekoľko ďalších, ale veľmi zaujímavých postáv. Vyriešením najrozličnejších puzzlov budete postupne odhaľovať, ako vlastne vznikol Neverhood, spoznáte príbehy, ktoré priviedli k určitému nešťastiu, a dozviete sa, čo Klaymen musí urobiť, aby zachránil celý ten neobvyklý plastelínový svet.
Hoci je vypracovaná pred mnohými rokmi, hra je dodnes celkom originálna, keďže je v úplnosti ručne vytvorená, obsahuje množstvo atypických hádaniek a puzzlov, rozprávky postáv sú skvelé a vtipné s veľkou dávkou príliš šialeného humoru. Slovami je vlastne ťažko opísať kvalitu a umelecký aspekt tejto hry — treba ju jednoducho vidieť u Zdochliakka. (zdroj: www.vzlet.rs)

zdroj: YouTube

Comments

comments