► FAQ – Často kladené otázky s Far Cry 3

0
7098

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V jednoduchosti je krása, nech toto video slúži na vaše otázky, ktoré by mali figurovať vo všeobecne často kladených otázkach. Kľudne do jedného komentu napíšte aj viac otázok, alebo ak si kedykoľvek na niečo spomeniete, tak to sem dopíšte. Z týchto otázok potom budem zostavovať kompletný FAQ, ktorý nahodím sem na youtube a taktiež aj na web. Vďaka a hlavne have fun!

Far Cry 3 Playlist: http://bit.ly/_Far_Cry_3

V tejto časti sme si zahrali skúšku rakyatov.

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk

FAQ – Často kladené otázky

Far Cry 3 je role-play strieľačka z prvej osoby hra s otvoreným svetom vyvinutá spoločnosťou Ubisoft pre PC – Microsoft Windows, Xbox 360 a PlayStation 3. Far Cry 3 sa odohráva v tropickom ázijsko-tichomorskom súostroví zvaným Rook Islands. Hlavný protagonista je mladý muž menom Jason Brody, ktorí sa snažia prežiť a uniknúť z nepriateľských ostrovov. Hra má tiež multiplayerový mód, editor máp pre multiplayer, a, prvýkrát v Far Cry sérii aj co-op kampaň pre 2-4 hráčov, ktorá je nastavená šesť mesiacov pred single-player kampaňou.
Jason je hlavný protagonista hry, turista uviaznutý na tropickom ostrove. Prebúdza sa po naháňačke s banditmi a zisťuje, že jeho priateľka Liza bola unesená, jeho brat Grant je zavraždený, a ostrov je obývaný psychopatickými zabijakmi.
Hlavný protivník, ultraúchylný bastard Vaas, po tom čo strávil príliš dlhý čas na ostrove, sa stal šialený a sadistický, zabíja brata Granta, pred očami Jasona. Má sestru menom Citra, ktorá ho chce vidieť mŕtveho.

Vekové Upozornenie: Táto hra sa klasifikuje do kategórie PEGI 18, preto sa neodporúča sledovať mladším ako 18 rokov.
http://www.pegi.info/sk/index/global_id/505/?searchString=far+cry

zdroj: YouTube

Comments

comments