► Duke Nukem Forever – Ženy treba ľúbiť | #4 | Slovenský Gameplay | Let’s Play

0
13291

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V štvrtej časti slovenského gameplay na hru Duke Nukem Forever sa postretávame s väčším počtom žien, ktoré o nás javia patričný záujem, taktiež sa nám stane nehoda a budeme meriať asi 20cm a nebude tomu chýbať vybláznenie sa na rýchlom aute… enjoy.

Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, veľmi to pomáha, stojí to väčšinou jeden klik a je to pre mňa vďaka za tú prácu čo si s tým dávam.
Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber.

Facebook: http://tinyurl.com/Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Duke Nukem Forever Playlist: http://tinyurl.com/Duke-Nukem-Forever-Zdochliakk

Duke Nukem Forever #4 – Ženy treba ľúbiť
Duke Nukem Forever Slovenský Let’s Play
Duke Nukem Forever Slovenský Komentár
Duke Nukem Forever Slovenský / Český Gameplay

Duke Nukem je legendárna postavička herného priemyslu. Svalnatý neohrozený blondiak s cigaretou zastrčenou v kútiku úst v obkľučení sexi báb dorazil po dlhých 15 rokoch v pokračovaní s výstižným názvom Forever. Svet je opäť raz v problémoch, z ktorých ho môže vysekať jedine Duke, ktorého ego je dôležitejšie než čokoľvek iné. Bez váhania si nasadzuje svoje legendárne slnečné okuliare a so zbraňou hromadného ničenia v každej ruke sa vydáva zoči-voči nechutným alienom a prasatám. Koncepčne ide o šialenú FPS s veľkou dávkou humoru a sexizmu, ktorý si budú pochvaľovať predovšetkým pamätníci. Nechýba vylepšený grafický kabátik, na ktorom sa však viditeľne podpísal zub času. V konečnom zúčtovaní ide o titul určený predovšetkým fanúšikom série, ktorí si radi zaspomínajú na staré časy, neznalým hrozí sklamanie, keďže v jadre ide o prostú priamočiaru akciu. (zdroj: GamesWeb.sk)

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments