► Dishonored – Špión a lá nohy na plecia | #16 | Slovenský Let’s Play | Gameplay

0
6020

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
16. časť slovenského let’s play gameplay na hru Dishonored, v ktorej pokračujeme na ceste za Sokolovom. Pozor, v tejto časti nájdete aj zbabelé úteky z bojiska!

Misia 04 – The Royal Physician
Dishonored Playlist: http://bit.ly/Dishonored_Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore. Pre ďalšie videá odber.

Dishonored Špión a lá nohy na plecia
Dishonored Slovenský Let’s Play
Dishonored Slovenský Komentár
Dishonored Slovenský / Český Gameplay

Dishonored je stealth-akčná hra z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Arkane Studios, tvorcovia Arx Fatalis a Dark Messiah of Might & Magic, a publikovaná spoločnosťou Bethesda Softworks, vydavateľ hry ako The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 3.

Dishonored, odohrávajúci sa na pozadí mesta Dunwall, sleduje príbeh hrdinu menom Corvo Attano, posledného strážcu cisárovnej, Jessamine Kaldwin. Corvo je falošne zapletený do jej smrti a nakoniec uväznený. Hnaný pomstou unikne z väzenia, a stáva sa neslávnym nájomným vrahom, ktorý sa snaží pomstiť svoj a cisárovnej osud.

Hra predstavuje „chaos“ systém, ktorý je známy tým, že čím viac rušivé sú naše akcie, tým viac sa svet stáva chaotickým. Napríklad, niektorá oblasť v hre môže byť pokojná, no hráči samotní môžu narušiť tento pokoj. Niektoré akcie sú menej chaotické, ako je zabíjanie stráží a skrývanie ich tiel v smetiaku, zatiaľ čo zvyšovanie poplachu alebo usmrtenie občana za denného svetla vyvolá väčšiu odozvu od okolitého prostredia. Vedľajšie misie, ak sú vykonané riadne, dokážu znížiť celkový chaos.

zdroj: YouTube

Comments

comments