► Walking Dead – 400 Days | Bonnie | #2 | Slovenský Let’s Play

0
17060

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Druhá čašť z DLC 400 Days hry Walking Dead, v ktorej sa v rámci jednej epizódy necháme vtiahnuť do osoby Bonnie, ktorej príbeh sa odohráva 220 dní od vypuknutia nákazy.

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, koment, a odber.

Walking Dead: 400 Days Playlist: http://bit.ly/WD_400_Days

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Walking Dead: The Game – 400 Days Bonnie
Walking Dead: The Game – 400 Days Let’s Play
Walking Dead: The Game – 400 Days Slovenský Komentár
Walking Dead: The Game – 400 Days Slovenský / Český Gameplay

Walking Dead je epizodická videohra založená na komiksoch od Roberta Kirkmana. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Telltale Games. Skladá sa z piatich epizód, a predaj prvej epizódy sa spustil 25. apríla 2012. Zvyšné epizódy boli púšťané do sveta postupne. Hra je k dispozícii na rôznych platformách ako zvyčajné PlayStation, Xbox, PC a taktiež Mac.

Sám Kirkman tvrdí že na rozdiel od typických zombie hier ako napríklad Left 4 Dead, sa Walking Dead viac zameria na charakterizáciu postav a ich emócie než samotnú akciu.
Hra bude obsahovať prepojenie dobrodružného a akčného žánru, v ktorom, rovnako ako v predchádzajúcich hrach od Telltale Games, musí hráč využívať samotne prostredie a inventár na uskladnené položky, no na rozdiel od predchádzajúcich hier budú mat hráči na to obmedzený čas, a môžu počas tohto procesu aj zomrieť.

V hre nebude chýbať množstvo akčných scén, no väčšinou bude hráč tráviť väčšiu časť svojho času hlavne rozhodovaním a ich následkami, pričom si vytvára svoju vlastnú dejovú líniu. Vývojári tvrdia, že vytvorili úplne nový herný typ dobrodružstva, ktorý implementovali pravé do tejto hry.

zdroj: YouTube

Comments

comments