► Koštovka – Outlast | Prechádzka po blázinci | #1 | Slovenský Lets Play

0
46264

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Prvá čast na survival horor hru s názvom Outlast, v ktorej sa ocitáme v koži novinára Milesa Upshura, ktorý sa vkradne do starého blázinca aby získal dostatok materiálov k veľkej reportáži. To čo postupne zisťuje ho vôbec nenecháva chladným.

Koštovky sú typ videí pri ktorých sa nerobí plný priechod hrou, ale iba zopár častí. Natočenie ďalšej časti závisí od toho ako sa vám video páči a ako veľmi budete mať záujem o ďalšiu časť. Takže ak chcete ďalšiu časť nezabudnite dať vedieť palcom, či komentom.
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Náhľad k videu vytvorila mastička Anný, Ďakujeme 🙂

Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky
Outlast Playlist: http://bit.ly/Outlast_Zdochliakk

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Outlast Prechádzka po blázinci
Outlast Slovenský Let’s Play
Outlast Slovenský Komentár
Outlast Slovenský / Český Gameplay

V odľahlých horách Colorada na nás čakajú veľké hrôzy v Mount Massive Asylum. Dlho opustenom domove pre duševne chorých, ktorý bol nedávno znovu otvorený pre „výskum a charitatívnu“ pobočkou nadnárodnej Murkoff korporácie, pôsobiacej v prísnom utajení … až do teraz. Konajúci na vlastnú päsť, nezávislý novinár Miles Upshur sa dostane do zariadenia, a to, čo zistí, spraví desivú čiaru medzi vedou a náboženstvom, prírodou a niečím úplne iným. Akonáhle je vo vnútri, jeho jediná nádej na útek leží spolu s hrozivou pravdou, ktorú v sebe ukrýva Mount Massive Asylum.

zdroj: YouTube

Comments

comments