► Koštovka – Far Cry 3: Blood Dragon | Budúcnosť je jasná, budúcnosť je dnes! | #1 |

0
25457

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Nová koštovečka v podobe vymasteného gameplayu na hru Far Cry 3: Blood Dragon. Ocitáme sa v koži kyborga, seržanta Rex ‚Power‘ Colta, s ktorým sa po zoznámení a prejdení krátkého tutoriálu vydávame na záchrannú misiu, v ktorej to nedopadne podľa našich predstáv, no určite si získame srdcia nepriateľov, a to doslovne!

Pozor: Z gameplayu je vystrihnutý asi dvojminútový let vrtuľníkom na začiatku, keďže obsahoval hudbu, kvôli ktorej youtube blokoval prehrávanie videa. Strih je v čase 7:29.

Ak sa video páčilo nezabudnite dať lajk, koment, a odber.
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Far Cry 3: Blood Dragon Budúcnosť je jasná, budúcnosť je dnes!
Far Cry 3: Blood Dragon Slovenský Let’s Play
Far Cry 3: Blood Dragon Slovenský Komentár
Far Cry 3: Blood Dragon Slovenský / Český Gameplay

Zvláštny prídavok do Far Cry série nazvaný Far Cry 3: Blood Dragon vás prenesie na ostrov plný robotov, ninjov a drakov, a to všetko v červeno fialovom futuristickom nádychu. A čo to má spoločné s Far Cry 3? Takmer nič. Autori sa len rozhodli využiť základ pôvodnej hry a jej mena. Vytvorili nový ostrov, pridali tajné labolatoriá a vyslali na ne svoju najväčšiu zbraň. Vás.

V hre sa dostanete do sveta v roku 2007, ale nie nášho sveta, ale do vízie ako tento svet videli autori filmov z VHS éry 80-tych rokov. Teda, ak si z tej doby pamätáte filmy o kyborgoch, terminátoroch a ninjoch, presne to v remixovanej forme nájdete aj tu. Preberáte postavu kyborga, seržanta Rex ‚Power‘ Colta, s ktorým sa vydávate na vražednú cestu krížom cez ostrov, aby ste zničil nebezpečnú organizáciu Omega Force. Tá ostrov používa ako základňu pre svoje zločinecké plány, kde vytvára armádu drakov a mutantov na zotročenie planéty

Od Far Cry 3: Blood Dragon nečakajte exotiku a výletný štýl pôvodného Far Cry 3, dokonca ani príbehové prestrihové scény. Všetko je robotické, apokalyptické a neustále potiahnuté červeným filtrom. K tomu si prirátajte retro cut-scény zložené s rozpixelovaných obrázkov a dostanete skutočne retro-futuristickú hru. Síce vás nevtiahnu do deja ako sa to darí dnešným titulom, ale majú svoj špecifický štýl, úplne iný ako všetko ostatné, ktorým môžu zaujať. (zdroj: sector.sk)

Vekové Upozornenie: Táto hra sa klasifikuje do kategórie PEGI 18, preto sa neodporúča sledovať mladším ako 18 rokov.
http://www.pegi.info/sk/index/global_id/505/?searchString=far+cry

zdroj: YouTube

Comments

comments