► Koštovka – Don’t Starve | Prasiatka sú fajn | #2 | Slovenský Gameplay

0
18670

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Pokračujeme v koštovke druhou časťou na survival hru s názvom Don’t Starve, v ktorej ide hlavne o to aby sme sa dožili ďalšieho rána, poriadne sa vyzbrojili a bojovali o svoj život s mnohými príšerami. V tejto časti budeme mať nových parťákov.

Koštovky sú typ videí pri ktorých sa nerobí plný priechod hrou, ale iba zopár častí. Natočenie ďalšej časti závisí od toho ako sa vám video páči a ako veľmi budete mať záujem o ďalšiu časť. Takže ak chcete ďalšiu časť nezabudnite dať vedieť palcom, či komentom.
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky
Don’t Starve Playlist: http://bit.ly/Dont_Starve_Z

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Don’t Starve Prasiatka sú fajn
Don’t Starve Slovenský Let’s Play
Don’t Starve Slovenský Komentár
Don’t Starve Slovenský / Český Gameplay

Don’t Starve je survival hra od štúdia Klei Entertainment, kde hlavnou postavou je vedec Wilson. Cieľom hry je prežiť čo najdlhšiu dobu, pričom sa musíme vyhnúť vyhladovaniu, šialenstvu a rôznych nepriateľov, ktorí na nás budú útočiť. Hráč môže zhromažďovať suroviny a zostaviť celý rad nástrojov a predmetov, rovnako ako vytvárať rôzne ďalšie k svojmu prežitiu. Keď postava zomrie získava skúsenosti, úmerné počtu dní, ktoré prežil. Pomocou nich si dokáže prípadne odblokovať iné charaktery, ktoré môže používať v budúcich hrách. Hra obsahuje permanentnú smrť, čiže po smrti hráč začína odznova.

zdroj: YouTube

Comments

comments