► Koštovka – Don’t Starve | Naháňačka s beštiami | #4 | Slovenský Gameplay

0
12741

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Štvrtá časť na survival hru s názvom Don’t Starve, v ktorej ide hlavne o to aby sme sa dožili ďalšieho rána, poriadne sa vyzbrojili a bojovali o svoj život s mnohými príšerami. V tejto časti sa ponaháňame s krvilačnými psami, nahrabeme nejaké suroviny a konečne postavíme prvú farmu.

Koštovky sú typ videí pri ktorých sa nerobí plný priechod hrou, ale iba zopár častí. Natočenie ďalšej časti závisí od toho ako sa vám video páči a ako veľmi budete mať záujem o ďalšiu časť. Takže ak chcete ďalšiu časť nezabudnite dať vedieť palcom, či komentom.
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky
Don’t Starve Playlist: http://bit.ly/Dont_Starve_Z

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Don’t Starve Naháňačka s beštiami
Don’t Starve Slovenský Let’s Play
Don’t Starve Slovenský Komentár
Don’t Starve Slovenský / Český Gameplay

Don’t Starve je survival hra od štúdia Klei Entertainment, kde hlavnou postavou je vedec Wilson. Cieľom hry je prežiť čo najdlhšiu dobu, pričom sa musíme vyhnúť vyhladovaniu, šialenstvu a rôznych nepriateľov, ktorí na nás budú útočiť. Hráč môže zhromažďovať suroviny a zostaviť celý rad nástrojov a predmetov, rovnako ako vytvárať rôzne ďalšie k svojmu prežitiu. Keď postava zomrie získava skúsenosti, úmerné počtu dní, ktoré prežil. Pomocou nich si dokáže prípadne odblokovať iné charaktery, ktoré môže používať v budúcich hrách. Hra obsahuje permanentnú smrť, čiže po smrti hráč začína odznova.

zdroj: YouTube

Comments

comments