► Walking Dead – Episode 5 | Smoliar Ben | #3 | Slovenský Let’s Play

0
15465

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V 3. čašti piatej epizódy z hry Walking Dead sa nám podarí zdrhnúť z povaly, no zároveň sa vyskytnú ďalšie komplikácie, taktiež nám Lee ukáže aký vie byť Killer.
Livestream na 5 epizódu sa už konal, mrkni twitch, http://sk.twitch.tv/zdochliakk/b/344486054 začína sa od 01:15 (1 hodina, 15 min)
Walking Dead Slovenský Let’s Play Gameplay #3 na piatu epizódu.
Cením si všetkých tých, ktorí vedia oceniť video likom, alebo komentom, ďakujem.
Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Walking Dead Playlist: http://bit.ly/Walking-Dead-Episode-5

Walking Dead: The Game #3 – Smoliar Ben
Walking Dead: The Game Let’s Play
Walking Dead: The Game Slovenský Komentár
Walking Dead: The Game Slovenský / Český Gameplay
Walking Dead: The Game Epizóda 5 / Episode 5

Walking Dead je epizodická videohra založená na komiksoch od Roberta Kirkmana. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Telltale Games. Skladá sa z piatich epizód, a predaj prvej epizódy je naplánovaný na 25. apríla. Zvyšné epizódy budú púšťané do sveta postupne. Hra bude k dispozícii na rôznych platformách ako zvyčajné PlayStation, Xbox, PC a taktiež Mac.

Sám Kirkman tvrdí že na rozdiel od typických zombie hier ako napríklad Left 4 Dead, sa Walking Dead viac zameria na charakterizáciu postav a ich emócie než samotnú akciu.
Hra bude obsahovať prepojenie dobrodružného a akčného žánru, v ktorom, rovnako ako v predchádzajúcich hrach od Telltale Games, musí hráč využívať samotne prostredie a inventár na uskladnené položky, no na rozdiel od predchádzajúcich hier budú mat hráči na to obmedzený čas, a môžu počas tohto procesu aj zomrieť.

V hre nebude chýbať množstvo akčných scén, no väčšinou bude hráč tráviť väčšiu časť svojho času hlavne rozhodovaním a ich následkami, pričom si vytvára svoju vlastnú dejovú líniu. Vývojári tvrdia, že vytvorili úplne nový herný typ dobrodružstva, ktorý implementovali pravé do tejto hry.

zdroj: YouTube

Comments

comments