► Walking Dead – Episode 2 | Šíp v chrbte | #3 | Slovenský Gameplay | Let’s Play

0
15149

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Pokračujeme v pomáhaní na farme, po opravenej hojdačke sa snažíme dať do poriadku mrtvolky zombíkov, ktorí uviazli upečení na elektrickom oplotení, no tu náš čaká nemilé prekvapenie…veď posúďte sami.

Walking Dead Slovenský Let’s Play Gameplay #3 na druhú epizódu, od Zdochliakka. Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, veľmi to pomáha, stojí to väčšinou jeden klik. Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Walking Dead Playlist: http://tinyurl.com/Walking-Dead-Episode-2

Walking Dead: The Game Let’s Play
Walking Dead: The Game Slovenský Komentár
Walking Dead: The Game Slovenský / Český Gameplay
Walking Dead: The Game Epizóda 2 / Episode 2
Walking Dead: The Game Časť 3 – Šíp v chrbte

Walking Dead je epizodická videohra založená na komiksoch od Roberta Kirkmana. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Telltale Games. Skladá sa z piatich epizód, a predaj prvej epizódy je naplánovaný na 25. apríla. Zvyšné epizódy budú púšťané do sveta postupne. Hra bude k dispozícii na rôznych platformách ako zvyčajné PlayStation, Xbox, PC a taktiež Mac.

Sám Kirkman tvrdí že na rozdiel od typických zombie hier ako napríklad Left 4 Dead, sa Walking Dead viac zameria na charakterizáciu postav a ich emócie než samotnú akciu.
Hra bude obsahovať prepojenie dobrodružného a akčného žánru, v ktorom, rovnako ako v predchádzajúcich hrach od Telltale Games, musí hráč využívať samotne prostredie a inventár na uskladnené položky, no na rozdiel od predchádzajúcich hier budú mat hráči na to obmedzený čas, a môžu počas tohto procesu aj zomrieť.

V prvej z piatich epizód hráč prevezme rolu hlavného hrdinu s menom Lee Everett, muž, ktorý môže aj nemusí byt vrahom. V čase, keď je Lee transportovaný do väzenia, sa začína zombie apokalypsa a dáva mu možnosť uniknúť..

V hre nebude chýbať množstvo akčných scén, no väčšinou bude hráč tráviť väčšiu časť svojho času hlavne rozhodovaním a ich následkami, pričom si vytvára svoju vlastnú dejovú líniu. Vývojári tvrdia, že vytvorili úplne nový herný typ dobrodružstva, ktorý implementovali pravé do tejto hry.

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments