► Walking Dead – Episode 2 | Pomsta za Marka | #9 | Slovenský Gameplay | Let’s Play

0
16007

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Po zapichnutí Dannyho vidličkou sme sa rozhodli, že pôjdeme vykosiť aj zbytok krvilačných kanibalov. Vydávame sa preskúmať dom a vyslobodiť Katju a Ducka. Pôjde všetko hladko a my si tak privlastníme celú farmu?

Walking Dead Slovenský Let’s Play Gameplay #9 na druhú epizódu, od Zdochliakka. Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment. Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Walking Dead Playlist: http://tinyurl.com/Walking-Dead-Episode-2

Walking Dead: The Game Let’s Play
Walking Dead: The Game Slovenský Komentár
Walking Dead: The Game Slovenský / Český Gameplay
Walking Dead: The Game Epizóda 2 / Episode 2
Walking Dead: The Game Časť 9 – Pomsta za Marka

Walking Dead je epizodická videohra založená na komiksoch od Roberta Kirkmana. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Telltale Games. Skladá sa z piatich epizód, a predaj prvej epizódy je naplánovaný na 25. apríla. Zvyšné epizódy budú púšťané do sveta postupne. Hra bude k dispozícii na rôznych platformách ako zvyčajné PlayStation, Xbox, PC a taktiež Mac.

Sám Kirkman tvrdí že na rozdiel od typických zombie hier ako napríklad Left 4 Dead, sa Walking Dead viac zameria na charakterizáciu postav a ich emócie než samotnú akciu.
Hra bude obsahovať prepojenie dobrodružného a akčného žánru, v ktorom, rovnako ako v predchádzajúcich hrach od Telltale Games, musí hráč využívať samotne prostredie a inventár na uskladnené položky, no na rozdiel od predchádzajúcich hier budú mat hráči na to obmedzený čas, a môžu počas tohto procesu aj zomrieť.

V prvej z piatich epizód hráč prevezme rolu hlavného hrdinu s menom Lee Everett, muž, ktorý môže aj nemusí byt vrahom. V čase, keď je Lee transportovaný do väzenia, sa začína zombie apokalypsa a dáva mu možnosť uniknúť..

V hre nebude chýbať množstvo akčných scén, no väčšinou bude hráč tráviť väčšiu časť svojho času hlavne rozhodovaním a ich následkami, pričom si vytvára svoju vlastnú dejovú líniu. Vývojári tvrdia, že vytvorili úplne nový herný typ dobrodružstva, ktorý implementovali pravé do tejto hry.

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments