► Tomb Raider – Nie sme tu sami | #2 | Slovenský Gameplay | Let’s Play

0
40473

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Druhá časť slovenského gameplay na hru Tomb Raider, v ktorej si znova posedíme pri táboráku, no zároveň sa udeje stretnutie, ktoré nenechá našu Laru chladnou =)

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Ak sa video páčilo nezabudnite dať lajk, koment, a odber.

Tomb Raider Playlist: http://bit.ly/Tomb_Raider_2013

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk

Tomb Raider Nie sme tu sami
Tomb Raider Slovenský Let’s Play
Tomb Raider Slovenský Komentár
Tomb Raider Český / Slovenský Gameplay

Tomb Raider 2013 je nová séria Tomb Raider od vývojárov z Crystal Dynamics a vydavateľstva Square Enix. Toto je už desiaty Tomb Raider v poradí, a prvý z nových sérií. Tomb Raider 2013 sa zaoberá pôvodnym príbehom Lary Croft a opisuje jej premenu z vydesenej mladej ženy na tvrďácku stroskotankyňu. Vyzbrojená iba svojimi inštinktami a schopnosťou ísť až za hranice ľudského výkonu, musí Lara Croft bojovať, aby odhalila temnú históriu zabudnutého ostrova a tak uniknúť z jeho zajatia.

Stroskotanie na neznámom ostrove kdesi v oblasti záhadného a legendami opradeného Dračieho trojuholníka znamená pre Laru boj o holý život. Na prežitie musí hľadať zásoby jedla a vody, pričom narazí na nehostinných obyvateľov, okrem divej zveri aj na ľudí. Prekážkou je aj samotná príroda, ktorá si neraz prichystá pre hlavnú hrdinku fyzicky náročné puzzly a hádanky. Autori z Crystal Dynamics vytvorili komplexný žijúci open world, v ktorom narazíme aj na mnohé vedľajšie úlohy (pomáhanie ostatným preživším a pod.). Závisí iba od vás, či sa vydáte na prieskum ostrova, alebo sa ponoríte do 12-15 hodinového singleplayeru. (zdroj: GamesWeb.sk)

Vekové Upozornenie: Táto hra sa klasifikuje do kategórie PEGI 16, preto sa neodporúča sledovať mladším ako 16 rokov.
http://www.pegi.info/sk/index/global_id/505/?searchString=tomb+raider

zdroj: YouTube

Comments

comments