► The Last of Us – Bonus | Všetky vtipy od Ellie

0
27784

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V tomto videu si trochu zaspomíname na vynikajúcu sériu The Last of Us, prostredníctvom vtipov, ktoré zo seba chrlila Ellie 🙂 Mne sa ich nepodarilo zachytiť počas točenia série, tak aspoň takto si ich môžte vychutnať. Vo videu taktiež uvidíte niektoré jej reakcie na Joelovu streľbu a na konci videa zase jej všetky typy oblečenia. Enjoy!

Video som nerobil ja, pripravil ho pre nás veľký fanúšik do The Last of Us a zároveň aj mega Mastič Paťo, za čo mu ďakujeme!
https://www.youtube.com/user/Akacata12345

Ospravedlňte prosím kvalitu videa, no tá tu ani nie je podstatná 🙂

Náhľad videa pre nás vyrobil ShoFy
https://www.youtube.com/user/panshofy

Ak sa video páčilo nezabudnite dať lajk, koment, a odber.
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

The Last of Us Playlist: http://bit.ly/The_Last_of_Us

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus
Intro od Honzisa: http://www.YouTube.com/HonzisCZHDchannel

The Last of Us Všetky vtipy od Ellie – All of Ellie’s Jokes

Last of Us je akčná a zároveň hororová survival adventúra vyvinutá spoločnosťou Naughty Dog a vydaná spoločnosťou Sony Computer Entertainment pre PlayStation 3. Hra bola vydaná 14. júna 2013. Celá civilizácia je zasiahnutá epidémiou, a preživším nezostáva nič iné ako zabíjať pre jedlo, zbrane a všetko čo sa dá nájsť a na niečo použiť. Hlavnou postavou je Joel, ktorý prežíva v postapokalyptickom svete v roku 2033, a Ellie, statočné mladé a na svoj vek aj múdre dievča, spolupracujúci spolu tak aby prežili pri prechádzaní zdevastovanou krajinou. Cestou sa budú brániť pred zomboidnými ľudmi, rôznymi kreatúrami, ako aj pred ostatnými agresivnými preživšími. Hlavný hrdina bude mať možnosť vyrábať a používať rôzne zbrane a lekárske predmety, ktoré nájde pri potulkách zdevastovanou krajinou.

zdroj: YouTube

Comments

comments