► Outlast: Whistleblower – Nevesta na úteku | #6 | DLC | 1080p

0
40550

► http://bit.ly/OutlastDLC_5 #5 ◄►Vďaka za podporu tejto série
► Tričká – Výpredaj: http://vidadushop.net/
► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
6. posledná časť na DLC Whistleblower k horor hre Outlast.
Zaujímavosti/Vysvetlenie:
Waylon Park – hráme za softvérového inžinierka, ktorý napísal email novinárovi Milesovi Upshurovi, aby to dobehol zdokumentovať a napísať článok.
Miles Upshur – novinár z prvej časti, ktorý prišiel do blázinca na základe emailu
Vo videu som sa v tom strese sekol o tlusťoprdovi, odohráva sa to pred hlavným príbehom, a počas neho, takže tluštík žil, no ten naháňal Milesa Upshura, ktorého auto sme si na konci vzali, a nás zase Fíďo a Mašličkár. Čiže v určitom čase sme behali po tom istom blázinci, Waylon Park a taktiež aj Miles Upshur. Tlusťoprda nakoniec rozsekal Wallrider.
Mašličkár je zároveň ten týpek, ktorý bol v prvej časti nalepený na skle a žiadal od nás pomoc, keď sme debugovali program. Horiaci kostol odkazoval na požiar, ktorý založil Pyromaniac, keď sme sa v koži Milesa predierali ohňom, dosť možné, že to súvisí aj s upálením otca Martina. Doktor pred výťahom bol vytiahnutý vojakmi a zomrel keď sme ho tam v hlavnom príbehu pricvikli.. a Fíďo? o jeho smrti nie je žiadna zmienka, vyzerá, že ten je jeden z mála, ktorý to prežil… a ten Wallrider na konci bol novinár Miles. 🙂

Trefné vysvetlenie od Kristýnky Vyhnalíkovej:
Prostě a jednoduše ,.. Jak Park obcházel toho doktora tak těm vojákům v chodbě přes výsílačku volali vojáci dole v tý laboratoři(ti,co zachvilku budou zmasakrováni Wallridrem a zároveň ti, co roztříleli Milese)
V hlavní hře Miles potkal toho chlapa na vozíčku, který mu řekl, ať odpojí Billyho- tím zabije Wallridera. Ale zmílil se (na konci Milesovi říká že se stal hostitelem, jelikož Wallrider se dokáže převtělit jen do člověka, co si prošel něčím hrozným a Miles myslím v blázinci prožil dost!! :D) a nakonec Wallrider zabije i je.
A s tím kostelem… Miles byl u Martina teprve tehdy, kdy se podpálil. Ale Park vidí dost brutálně hořící kostel … To znamená, že Miles je dávno v laboratoři a Chris je dávno mrtvý.
Na konci hlavního Outlastu jsme si definitivně mysleli, že Miles je mrtvý. Ale nemohl být, jelikož se setkal na konci Whistleblower s Parkem a to tehdy, když byl v autě. Wallrider vypadal jako Miles a snažil se vyhnat Parka z Mount …. :)

Dobrodružstvo v obľúbenom blázinci je u konca, pogratulujme si, zvládli sme to Mastiči!

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky
Outlast Playlist: http://bit.ly/Outlast_Zdochliakk
Intro od Honzisa: http://www.youtube.com/user/honzisdesign

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Outlast: Whistleblower DLC Nevesta na úteku
Outlast: Whistleblower DLC Slovenský / Český Let’s Play
Outlast: Whistleblower DLC Slovenský Komentár
Outlast: Whistleblower DLC Slovenský / Český Gameplay

V odľahlých horách Colorada na nás čakajú veľké hrôzy v Mount Massive Asylum. Dlho opustenom domove pre duševne chorých, ktorý bol nedávno znovu otvorený pre „výskum a charitatívnu“ pobočkou nadnárodnej Murkoff korporácie, pôsobiacej v prísnom utajení … Príbeh tohto DLC Whistleblower sa odohráva pred udalosťami z hlavného príbehu, kedy nezávislý novinár Miles Upshur dostáva email od softvérového inžiniera Waylona Parka, ktorý sa týmto dostáva do kolotoča nekončiacich problémov.

zdroj: YouTube

Comments

comments