► Neverhood – Klaymen samovrah! | #3 | Slovenský Gameplay

0
17304

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Pokračujeme v hre Neverhood, ktorou nás sprevádza plasteliňák Klaymen, snažiac sa rozlúštiť jednu hádanku za druhou. Nejak extra to v jeho koži nevychytávam, a to som si myslel, že ta hra je pre deti =] LIKE pre FREE JUMP!

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk

Neverhood Playlist: http://bit.ly/Neverhood

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore.
Pomáha to motivovať do ďalšej tvorby!

Neverhood Klaymen samovrah!
Neverhood Slovenský Let’s Play
Neverhood Slovenský Komentár
Neverhood Slovenský / Český Gameplay

V 1996 bola vytvorená videohra pod menom The Neverhood, unikátna point-and-click adventúra, ktorá použila techniku modelovacej animácie na vytvorenie zvláštnych hrdinov a ich divného sveta. Inými slovami, všetky veci v hre boli vypracované z modelínovej plastelíny.

Nájdete sa v úlohe hrdinu Klaymena a v jeho pestrofarebnom svete, v ktorom stretnete iba niekoľko ďalších, ale veľmi zaujímavých postáv. Vyriešením najrozličnejších puzzlov budete postupne odhaľovať, ako vlastne vznikol Neverhood, spoznáte príbehy, ktoré priviedli k určitému nešťastiu, a dozviete sa, čo Klaymen musí urobiť, aby zachránil celý ten neobvyklý plastelínový svet.
Hoci je vypracovaná pred mnohými rokmi, hra je dodnes celkom originálna, keďže je v úplnosti ručne vytvorená, obsahuje množstvo atypických hádaniek a puzzlov, rozprávky postáv sú skvelé a vtipné s veľkou dávkou príliš šialeného humoru. Slovami je vlastne ťažko opísať kvalitu a umelecký aspekt tejto hry — treba ju jednoducho vidieť u Zdochliakka. (zdroj: www.vzlet.rs)

zdroj: YouTube

Comments

comments