► Lone Survivor #3 Posledná párty | Slovenský Gameplay

0
3662

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Tretia časť na 2D survival horor Lone Survivor. V tejto časti budeme zápasiť s menším hladom, „zabavíme“ sa na jazzovej párty a dokonca si aj konečne zastrieľame. Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, dosť to pomáha. Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber. ▼

Hru si môžte zakúpiť: http://www.lonesurvivor.co.uk/
Lone Survivor Playlist: http://tinyurl.com/Lone-Survivor-by-Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk

Lone Survivor Let’s Play
Lone Survivor Slovenský Komentár
Lone Survivor Slovenský / Český Gameplay
Lone Survivor Časť 3

Lone Survivor je 2D indie psychologická adventúra, využivajúca viaceré elementy z hier ako Silent Hill, Amnesia či podobných hier s tématikou hlavne survival hororu. Hra je vytvorená tvorcom menom Jasper Byrne a vyvinutá spoločnosťou Superflat Games.

Maskovaný hrdina musí uniknúť z mesta spustošeného ochoreniami. Hladný a vyčerpaný neverí vlastným očiam čo všetko stretáva, a či to je vôbec realita. Môže sa buď prestrieľať cez nepriateľov, alebo nemusí vystreliť ani jednu guľku. Musí jesť, spať a oddychovať, alebo môže zacať užívať všemožné prášky aby ho to udržalo pri živote. Može hľadať tých čo prežili, alebo utiecť čím skôr sám.

Hra je hlavne o našich rozhodnutiach a je možné ísť dvomi úplne rozličnými cestami. Lone Survivor je nový druh prežitia hrôzy, kde voľba, ako prežiť, je len na nás. Má viac spoločného s hrou Silent Hill, ako akákoľvek iná hra, podobné zachytenie zlovestného psychologického hororu a celkové napínavé rozprávanie príbehu.

zdroj: YouTube

Comments

comments