► Koštovka – Smrť menom Dante | DmC: Devil May Cry | Slovenský Gameplay

0
11114

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Servírujeme slovenský gameplay v podobe koštovečky na hack and slash rezačku DmC: Devil May Cry. Hru ste si taktiež žiadali na Facebooku, taktiež sám som mal chuť na niečo jednoduchšie a tento Devil May Cry to úplne splňuje. Hlavnou postavou je týpek Dante, ktorý bojuje s démonmi a využíva tak svoje ultimátne skilly svojim mečom a pištolkou.

Ak máte záujem o ďalšiu časť, tak to prosím ukážte lajkom a komentom, a nezabudnite na odber 🙂

Info o hre: http://www.devilmaycry.com/
Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

DMC: Devil May Cry Smrť menom Dante
DMC: Devil May Cry Slovenský Let’s Play
DMC: Devil May Cry Slovenský Komentár
DMC: Devil May Cry Slovenský / Český Gameplay

DMC: Devil May Cry je videohra vyvinutá spoločnosťou Ninja Theory a publikovaná spoločnosťou Capcom pre PlayStation 3, Xbox 360 a PC.

DMC: Devil May Cry nemá žiadne prepojenie na predchádzajúce časti pôvodnej série, zatiaľ čo ukazuje Danteove začiatky ako lovca démonov, a ukazuje jeho rast do niečoho podobného ako tomu bolo v predchádzajúcich častiach.
Príbeh sa zameriava na týpka menom Dante, mladého muža s nadprirodzenými schopnosťami, odohrávajúci sa v meste zvanom Limbo City, moderné mesto tajne ovládané silnými démonmi, ktorí manipulujú ľudstvo. Žijúcim na kraji spoločnosti je Dante, celý život prenasledovaný démonmi, ktorí mu urobili zo života peklo na tak dlho, ako si len pamätá. Dante je kontaktovaný spoločnosťou The Order, skupina vedená jeho dávno strateným bratom Vergilom, odhodlaného zničiť démonov z tohto sveta a vyslobodiť tak Limbo City z ich pazúrov. Kým Dante bojuje po boku spoločnosti The Order, pomaly sa rozpamätáva na jeho minulosť a svoju rodinu, ktorú nikdy nepoznal.

zdroj: YouTube

Comments

comments