► Koštovka – Prehistorická Exkurzia | Jurassic Park: The Game | #1 | Slovenský Gameplay

0
81220

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V tejto koštovke sa pozrieme na zúbok hre Jurassic Park, podľa filmovej predlohy od známeho režiséra Stievena Spielberga. Zhostili sa toho tvorcovia z Telltale Games, úspešnej tohtoročnej série Walking Dead.
Poďme sa spolu pozrieť za prehistorickými plazmi a zažiť tak dobrodružstvo na vlastnej koži…
Ak chcete ďalšie video Like, Koment a Odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky

Jurassic Park: The Game Prehistorická exkurzia
Jurassic Park: The Game Slovenský Let’s Play
Jurassic Park: The Game Slovenský Komentár
Jurassic Park: The Game Slovenský / Český Gameplay

Ostrieľaní vývojári zo štúdia Telltale Games sa rozhodli, že k 18. výročiu uvedenia originálneho filmu od Stievene Spielberga vytvoria hernú poctu v podobe žánru, ktorý im je odjakživa najbližší – adventúry. Silná licencia a skúsený tím implikujú jednoznačný hit, ktorý sadne každému fanúšikovi predlohy, alebo snáď nie?
Príbeh vás prevedie štyrmi, nie príliš rozsiahlymi kapitolami (herná doba jednej sa pohybuje medzi jeden a pol, až dvoma hodinami čistého času), kde sa zhostíte ovládania niekoľkých postáv. Síce sa dej odohráva počas a po udalostiach z prvého filmu na ostrove Isla Nublar, zabudnite ale na to, že by ste sa stretli s doktorom Grantom, či zakladateľom parku Hammondom, namiesto toho tu vystupujú úplne neznáme postavy.
Hneď na úvod sa zoznámite s Kostaričankou Nimou, ktorá vôbec netuší, čo sa na ostrove deje, ale spolu s nepríjemným kolegom je poverená prebrať od počítačového technika Denisa Nedryho zmrazené dinosaurie embryá. Všetci však veľmi dobre vieme, že Nedry po malom mítingu s dilophosaurami otrčí kopytá, a tak musíte plechovku hľadať na vlastnú päsť. (zdroj: gamesweb.sk)

zdroj: YouTube

Comments

comments