► Koštovka – Enslaved – Zotročený! | #1 | Slovenský Gameplay

0
31200

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
1. časť na akčnú adventúru Enslaved: Odyssey to the West, ktorá ma zaujala hlavne príbehom, grafickým spracovaním a jednoduchou hrateľnosťou. Príbeh je o dobrodružnom putovaní opičiaka Monkeyho a hackerky Trip. Postapokalypické prostredie mi dokonca trochu pripomína The Last of Us 🙂 Dáme 1 500 Likov?

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Enslaved: Odyssey to the West Playlist:

Tričká a Náramky: http://vidadushop.net/
Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus

Enslaved: Odyssey to the West Zotročený!
Enslaved: Odyssey to the West Slovenský / Český Lets Play
Enslaved: Odyssey to the West Slovenský Komentár
Enslaved: Odyssey to the West Slovenský / Český Gameplay

Dej hry Enslaved: Oddyssey to the West vychádza zo starého čínskeho príbehu, ktorého knižné spracovanie má názov Opičí kráľ – Cesta na Západ. No vychádza, skôr sa ním v niektorých veciach inšpiruje, napríklad v hlavnom hrdinovi.
Hlavným hrdinom putovania, na rozdiel od pôvodného príbehu, zasadeného do vzdialnej budúcnosti, je Monkey. Vcelku jednoduchý svalovec, ktorý sa pri nútenej ceste otrokárskou loďou nečakane pripletie do cesty krásnej hackerke a taktiež nádejnej otrokyni Trip, ktorá však svoje najkrajšie roky života určite nechce stráviť pod bičom otrokárov a rozhodne sa z otrokárkej lode utiecť. Na tejto dobrodružnej ceste je základom všetkého kooperácia hlavných postáv, teda schopnosti Monkeyho a vedomosti Trip.

zdroj: YouTube

Comments

comments