► Informačka | #1 | Max Payne 3 Multiplayer | Slovenský Gameplay | Partnerstvo

0
7864

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Vo videu rozprávam o týchto dôležitých veciach:
– info týkajúce sa môjho kanálu, točenia, ďalšej tvorby
– spolupráca s GamesWebom, Herný videotýždenník GamesWeb ON Air
– → → 1. časť relácie → http://bit.ly/PZgTIY
– aké sú možnosti partnerstva, partnerstvo v TGN, reklamy
– môj Facebook, práca na Webe
– pripravovaná súťaž
– FAQ

Max payne 3 multiplayer gameplay video obsahuje iba zostrihy zaujímavých momentov/killov, čiže tam nehľadajte žiadne skóre ani celú mapu. Išlo mi o to vám ukázať multiplayer a zároveň to použiť ako pozadie pre informačné video.

Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, dosť to pomáha.
Ak nechcete zmeškať ďalšie videá určite dajte odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Max Payne 3 Playlist: http://tinyurl.com/Max-Payne-3-Zdochliakk

Max Payne 3 Multiplayer
Max Payne 3 Slovenský Komentár
Max Payne 3 Slovenský / Český Gameplay
Max Payne 3 Informačka

Max Payne 3 je third-person strieľačka, tretí titul v sérii Max Payne. Táto exkluzívna hra je vyvíjaná primárne spoločnosťou Rockstar Vancouver a vydaná spoločnosťou Rockstar Games pre PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Príbeh hry sa odohráva 8 rokov po udalostiach z Max Payne 2. Max Payne 3 rozpráva príbeh bezcitne, ako policajný detektív Max Payne odišiel z New York City, ktorý je zapletený vo svete korupcie, nepokojov a intenzívneho násilia. Značne narušený svojou minulosťou v New Yorku, Payne odchádza do Brazílie. Je závislý na liekoch proti bolesti, a určitým spôsobom aj alkoholik. Je zamestnaný ako telesný strážca pre podnikateľa menom Rodrigo Branco a jeho rodinu.

Max Payne 3 obsahuje vylepšený Bullet Time režim: viac detailov z herného sveta bude možné vidieť spomalene, napríklad ako sú vystrelené nábojnice, penetrácie guliek telom a pod., kedy sa rýchlosť hry spomalí počas určitých udalostí a hráč musí rýchlo reagovať.

Max Payne 3 má aj možnosť multiplayeru, je to veľká novinka zo serií Max Payne. Multiplayer bude obsahovať mapy, ktoré sa dynamicky menia v priebehu hry, rovnako ako režim progresu u všetkých hráčov počas zápasu. K dispozícii bude systém levelovania, spojený so zaradením do clanov a rôzne strategické load-outy, čiže prednastavenia svojho charakteru.

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments