► Far Cry 3 – Žraloky traste sa! | #5 | Slovenský Let’s Play | Gameplay

0
53728

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
5. časť let’s play gameplay po slovensky na hru Far Cry 3, v ktorej lovíme žralokov a taktiež plníme ďalšiu misiu kde sa budeme musieť zbaviť píratov na starej lodi Medusa.
► UPOZORNENIE ◄ Video sa mi z neznámych príčin zle nahralo, už počas hrania som mal pocit, že tam niečo hapruje, a sem tam mi aj myklo s obrazom. Audio je úplne v poriadku, no obraz sa seká ako pri 1 fps, môj Bandicam prvý krát zlyhal a vyzerá, že video zle enkódoval.
Výsledok je kvalitná prezentácia obrázkov a nie video. :/ Je mi to ľúto no stočiť túto pasáž znova nebolo možné, keďže hneď som točil ďalšie video a preuložil tak predošlý save. Vďaka za pochopenie, video tu nechávam len pre to aby nebola medzera v príbehu.
Pokračuj tu: http://youtu.be/HjUd9UMMgYU

Far Cry 3 Playlist: http://bit.ly/_Far_Cry_3

V tejto časti sme si zahrali misiu:
06 The Medusa’s Call

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk

Far Cry 3 Žraloky traste sa!
Far Cry 3 Slovenský Let’s Play
Far Cry 3 Slovenský Komentár
Far Cry 3 Slovenský / Český Gameplay

Far Cry 3 je role-play strieľačka z prvej osoby hra s otvoreným svetom vyvinutá spoločnosťou Ubisoft pre PC – Microsoft Windows, Xbox 360 a PlayStation 3. Far Cry 3 sa odohráva v tropickom ázijsko-tichomorskom súostroví zvaným Rook Islands. Hlavný protagonista je mladý muž menom Jason Brody, ktorý sa snaží prežiť a uniknúť z nepriateľských ostrovov. Hra má tiež multiplayerový mód, editor máp pre multiplayer, a, prvýkrát v Far Cry sérii aj co-op kampaň pre 2-4 hráčov, ktorá je nastavená šesť mesiacov pred single-player kampaňou.
Jason je hlavný protagonista hry, turista uviaznutý na tropickom ostrove. Prebúdza sa po naháňačke s banditmi a zisťuje, že jeho priateľka Liza bola unesená, jeho brat Grant je zavraždený, a ostrov je obývaný psychopatickými zabijakmi.
Hlavný protivník, ultraúchylný bastard Vaas, po tom čo strávil príliš dlhý čas na ostrove, sa stal šialený a sadistický, zabíja brata Granta, pred očami Jasona. Má sestru menom Citra, ktorá ho chce vidieť mŕtveho.

Vekové Upozornenie: Táto hra sa klasifikuje do kategórie PEGI 18, preto sa neodporúča sledovať mladším ako 18 rokov.
http://www.pegi.info/sk/index/global_id/505/?searchString=far+cry

zdroj: YouTube

Comments

comments