► Dishonored – V Hound Pits lietajú hlavy | #30 | Slovenský Let’s Play | Gameplay

0
7397

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
30. časť slovenského let’s play gameplay na hru Dishonored, v ktorej sa dostávame do veľkej prestrelky v Hound Pits, a pri stínaní hláv zabudneme na všetky problémy… Taktiež nájdeme Piera a Sokolova, ktorí majstrujú novú pekáreň!
LIKE pre POMOTANÉ HLAVY!

Misia 08 – The Loyalists
Dishonored Playlist: http://bit.ly/Dishonored_Zdochliakk

Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore.
Pre ďalšie videá odber.

Dishonored V Hound Pits lietajú hlavy
Dishonored Slovenský Let’s Play
Dishonored Slovenský Komentár
Dishonored Slovenský / Český Gameplay

Dishonored je stealth-akčná hra z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Arkane Studios, tvorcovia Arx Fatalis a Dark Messiah of Might & Magic, a publikovaná spoločnosťou Bethesda Softworks, vydavateľ hry ako The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 3.

Dishonored, odohrávajúci sa na pozadí mesta Dunwall, sleduje príbeh hrdinu menom Corvo Attano, posledného strážcu cisárovnej, Jessamine Kaldwin. Corvo je falošne zapletený do jej smrti a nakoniec uväznený. Hnaný pomstou unikne z väzenia, a stáva sa neslávnym nájomným vrahom, ktorý sa snaží pomstiť svoj a cisárovnej osud.

Hra predstavuje „chaos“ systém, ktorý je známy tým, že čím viac rušivé sú naše akcie, tým viac sa svet stáva chaotickým. Napríklad, niektorá oblasť v hre môže byť pokojná, no hráči samotní môžu narušiť tento pokoj. Niektoré akcie sú menej chaotické, ako je zabíjanie stráží a skrývanie ich tiel v smetiaku, zatiaľ čo zvyšovanie poplachu alebo usmrtenie občana za denného svetla vyvolá väčšiu odozvu od okolitého prostredia. Vedľajšie misie, ak sú vykonané riadne, dokážu znížiť celkový chaos.

zdroj: YouTube

Comments

comments