► Dishonored – Idem si po teba, Pendleton! | #14 | Slovenský Let’s Play | Gameplay

0
6873

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
14. časť slovenského let’s play gameplay na hru Dishonored, v ktorej si pôjdeme po druhého Pendeltona a na konci si testneme 4 možnosti odchodu Babi Hádrovej na druhú stranu…

Misia 03 – House of Pleasure
Dishonored Playlist: http://bit.ly/Dishonored_Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore. Pre ďalšie videá odber.

Dishonored Idem si po teba, Pendleton!
Dishonored Slovenský Let’s Play
Dishonored Slovenský Komentár
Dishonored Slovenský / Český Gameplay

Dishonored je stealth-akčná hra z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Arkane Studios, tvorcovia Arx Fatalis a Dark Messiah of Might & Magic, a publikovaná spoločnosťou Bethesda Softworks, vydavateľ hry ako The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 3.

Dishonored, odohrávajúci sa na pozadí mesta Dunwall, sleduje príbeh hrdinu menom Corvo Attano, posledného strážcu cisárovnej, Jessamine Kaldwin. Corvo je falošne zapletený do jej smrti a nakoniec uväznený. Hnaný pomstou unikne z väzenia, a stáva sa neslávnym nájomným vrahom, ktorý sa snaží pomstiť svoj a cisárovnej osud.

Hra predstavuje „chaos“ systém, ktorý je známy tým, že čím viac rušivé sú naše akcie, tým viac sa svet stáva chaotickým. Napríklad, niektorá oblasť v hre môže byť pokojná, no hráči samotní môžu narušiť tento pokoj. Niektoré akcie sú menej chaotické, ako je zabíjanie stráží a skrývanie ich tiel v smetiaku, zatiaľ čo zvyšovanie poplachu alebo usmrtenie občana za denného svetla vyvolá väčšiu odozvu od okolitého prostredia. Vedľajšie misie, ak sú vykonané riadne, dokážu znížiť celkový chaos.

zdroj: YouTube

Comments

comments