► Dishonored – Emily sa stratila?! | #21 | Slovenský Let’s Play | Gameplay

0
5272

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Už 21. časť slovenského let’s play gameplay na hru Dishonored, v ktorej si naberieme zásoby a vyberieme sa späť k miestu z prvej misie.. do veže aby sme tam našli posledného na odstrel, Lorda Regenta. LIKE pre SAMUELA!

Misia 06 – Return to the Tower
Dishonored Playlist: http://bit.ly/Dishonored_Zdochliakk
Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk

Ak sa video páčilo, tak to prosím ukázať aj palcom hore. Pre ďalšie videá odber.

Dishonored Emily sa stratila?!
Dishonored Slovenský Let’s Play
Dishonored Slovenský Komentár
Dishonored Slovenský / Český Gameplay

Dishonored je stealth-akčná hra z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Arkane Studios, tvorcovia Arx Fatalis a Dark Messiah of Might & Magic, a publikovaná spoločnosťou Bethesda Softworks, vydavateľ hry ako The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 3.

Dishonored, odohrávajúci sa na pozadí mesta Dunwall, sleduje príbeh hrdinu menom Corvo Attano, posledného strážcu cisárovnej, Jessamine Kaldwin. Corvo je falošne zapletený do jej smrti a nakoniec uväznený. Hnaný pomstou unikne z väzenia, a stáva sa neslávnym nájomným vrahom, ktorý sa snaží pomstiť svoj a cisárovnej osud.

Hra predstavuje „chaos“ systém, ktorý je známy tým, že čím viac rušivé sú naše akcie, tým viac sa svet stáva chaotickým. Napríklad, niektorá oblasť v hre môže byť pokojná, no hráči samotní môžu narušiť tento pokoj. Niektoré akcie sú menej chaotické, ako je zabíjanie stráží a skrývanie ich tiel v smetiaku, zatiaľ čo zvyšovanie poplachu alebo usmrtenie občana za denného svetla vyvolá väčšiu odozvu od okolitého prostredia. Vedľajšie misie, ak sú vykonané riadne, dokážu znížiť celkový chaos.

zdroj: YouTube

Comments

comments