► Dead Space 2 – Zima, strach a detičky | #5 | Slovenský Gameplay

0
8505

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
5. časť slovenského gameplay na hru Dead Space 2, kde hlavnou postavou je Isaac Clarke, ktorého čaká strach a horor na každom kroku, rezanie nekromorfov a boj o prežitie, ktorý je v tejto hre priam rutinou.
Vyzerá, že táto časť je aj posledná, no v prípade, že by sme tu dali veľký počet lajkov, tak popremýšľam o ďalšej časti. No 5 gameplayov na koštovku si myslím, že aj stačí.

Info o hre: http://www.ea.com/dead-space-2
Koštovky Playlist: http://bit.ly/Kostovky

Web: http://Zdochliakk.sk
Twitter: http://Twitter.com/Zdochliakk
Facebook: http://Facebook.com/Zdochliakk
Google+: http://bit.ly/Zdochliakk_Google_Plus
Pre viac videí navštívte môj kanál: http://YouTube.com/Zdochliakk

Dead Space 2 Nulová gravitácia
Dead Space 2 Slovenský Let’s Play
Dead Space 2 Slovenský Komentár
Dead Space 2 Slovenský / Český Gameplay

Isaac Clarke sa vracia v ďalšom desivom dobrodružstve, kde sa v hororovej akcii stretne s Nekromorfmi. Na ich likvidáciu poslúži z prvého dielu známy plazmový rezák a množstvo nových nástrojov. Tie hlavný hrdina využije pri stretnutiach s novými postavami, ktoré objaví v rozľahlom prostredí v stave beztiaže a k boju s nekonečnými zástupmi oživených mŕtvol. V Dead Space 2 sa Isaac nestará iba o vlastné prežitie, ale aj o velenie.

Séria Dead Space odštartovala v roku 2008 a veľmi rýchlo sa stala jednou z najlepšie hodnotených pôvodných hier od EA. Doteraz séria získala takmer 100 rôznych hodnotení a priemerné hodnotenie kritikov dosahovalo fantastických 89%. Titul Dead Space 2 je vyvíjaný pre PlayStation 3, Xbox 360 a PC.

zdroj: YouTube

Comments

comments