► Crysis 2 | Slovenský Gameplay #1 | Let’s Play

0
37548

Prvá časť tohto Crysis 2 Let’s Play obsahuje video Intro a Misiu 1 s názvom Druhá Šanca.

Ak sa video páčilo nezabudnite dať like a koment, veľmi to pomáha a stojí to iba jeden klik. Ak nechcete zmeškať ďalšie videá, alebo ste tu prvý krát určite zvážte odber.

Crysis 2 je druhou hlavnou časťou úspešnej ságy Crysis pre Xbox 360, PlayStation 3 a PC, vyvinutá spoločnosťou Crytek a vydaná spoločnosťou Electronic Arts v Marci 2011 ako pokračovanie prvej série Crysis z roku 2007.

Hráč prevezme úlohu mariňáka s menom Alcatraz, ktorý získa Nanooblek od armádneho dôstojníka Propheta, predtým než skoncuje s vlastným životom kvôli kontaminácii. Alcatraz tak musí pokračovať v jeho šľapajách… Podobne ako v jednotke, aj táto séria poskytuje možnosť prispôsobenia si zbrane a rôznych schopností. Crytek chcel zabrániť tomu, aby vyrobil ďalšiu hru, ktorá sa odohráva v džungli (ako napr. Far Cry a Crysis), preto hru situovali do mesta New York, ktorú nazvali „mestskou džungľou“. Mestské prostredie ponúka nové možnosti vo vzťahu k postupu a plánovaniu útokov. Hráč je schopný pohybovať sa medzi poschodiami a budovami v priestore zničeného mesta. Po ceste stretáva rôznych nepriateľov, ktorých musí pripraviť o život.

Credits: Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments