► Condemned: CO – Pán Agent FBI v akcii | #1 | Slovenský Gameplay

0
12186

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
Brrrr, kto by to povedal, že v tak málo známej hre bude tak kvalitná dávka hororovej atmosféry. Som zvedavý ako vás to osloví, takže dajte určite vedieť či niečo také by ste mali chuť pozerať…

Príbeh sa začína veľmi jednoducho, kedy detektív Ethan Thomas po vypití svojej šálky kávy a zjedení dvoch šišiek prichádza na miesto činu, vraždy… Ponurá atmosféra noci pridáva na gradácii, a my ako detektív musíme riešiť vraždu práve na mieste činu.

S takýmto typom hry som sa ešte doteraz nestretol, mierne mi to pripomína film Sedem. Keď tu bude aspoň 30 palcov hore tak dám ďalšiu časť.

Ak sa video páčilo nezabudnite dať like, alebo koment, dosť to pomáha, a stojí to väčšinou jeden klik. Ak nechcete zmeškať ďalšie časti určite dajte odber.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Condemned Playlist: http://tinyurl.com/Condemned-Zdochliakk

Condemned: Criminal Origins Pán Detektív FBI v akcii
Condemned: Criminal Origins #1
Condemned: Criminal Origins Let’s Play
Condemned: Criminal Origins Slovenský Komentár
Condemned: Criminal Origins Slovenský / Český Gameplay

„Condemned redefinoval hororový žáner,“ znelo hodnotenie uznávaného amerického magazínu Game Informer. Hra umožňuje hráčom zažiť nezvyklú dávku psychologického napätia, pretože používajú ich inštinkty, súdne nástroje a ručný boj na to, aby vystopovali sériových vrahov a postavili ich pred súd. Hráči budú hrať za Ethana Thomasa, agenta FBI v jednotke sériových zločinov (SCU), ktorý stíha neúprosných vrahov, vedúcich ho cez detailné mestské prostredia plné nebezpečných sociopatov, ktorí číhajú na okraji humánnosti.

„SEGA očakáva, že Condemned zapojí hráča do surového, mestského boja z pohľadu vašich očí s jedinečnou dávkou nepredvídateľnosti,“ povedal Scott A. Steinberg, viceprezident marketingu zábavy, SEGA Amerika. „Atmosférické napätie a filmové kvality Condemned ponúkajú hráčom bohatý zážitok psychologického trileru, niečo, čo sa ešte na predchádzajúcich platformách neobjavilo,“ dodal. (zdroj: GamesWeb.sk)

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments