► Condemned: CO – Nezbedná Rosa | #13 | Slovenský Gameplay | Let’s Play

0
4200

► Mastič Klub: http://bit.ly/Zdochliakk | http://bit.ly/ZdochliakkFB
V 13. časti slovenského gameplay let’s play na hru Condemned: Criminal Origins zažijeme veľké množstvo problémov spojených s Rosou nezbednicou, ktorá mala radšej sedieť doma na riti a neriskovať tak svoj život…

Extra dlhá rage epizóda naservírovaná na privítanie víkendu… enjoy.

Twitter: http://twitter.com/Zdochliakk
Condemned Playlist: http://tinyurl.com/Condemned-Zdochliakk

Condemned: Criminal Origins Nezbedná Rosa
Condemned: Criminal Origins #13
Condemned: Criminal Origins Slovenský Let’s Play
Condemned: Criminal Origins Slovenský Komentár
Condemned: Criminal Origins Slovenský / Český Gameplay

„Condemned redefinoval hororový žáner,“ znelo hodnotenie uznávaného amerického magazínu Game Informer. Hra umožňuje hráčom zažiť nezvyklú dávku psychologického napätia, pretože používajú ich inštinkty, súdne nástroje a ručný boj na to, aby vystopovali sériových vrahov a postavili ich pred súd. Hráči budú hrať za Ethana Thomasa, agenta FBI v jednotke sériových zločinov (SCU), ktorý stíha neúprosných vrahov, vedúcich ho cez detailné mestské prostredia plné nebezpečných sociopatov, ktorí číhajú na okraji humánnosti.

„SEGA očakáva, že Condemned zapojí hráča do surového, mestského boja z pohľadu vašich očí s jedinečnou dávkou nepredvídateľnosti,“ povedal Scott A. Steinberg, viceprezident marketingu zábavy, SEGA Amerika. „Atmosférické napätie a filmové kvality Condemned ponúkajú hráčom bohatý zážitok psychologického trileru, niečo, čo sa ešte na predchádzajúcich platformách neobjavilo,“ dodal. (zdroj: GamesWeb.sk)

Credits:
Music used in intro/outro is created by Zdochliakk from the loops in music program Magix Music Maker 17 Premium.

zdroj: YouTube

Comments

comments